×
Sayfa İçeriği

Siyah Çizgi Tasarımlı Günlük Planlayıcı

Önemli notlarınızı ve iş planlarınızı daha kolay not alabilmenizi sağlayan özel tasarım günlük planlayıcılar şimdi Muhiku'da sizleri bekliyor. Dikey tasarımıyla dikkat çeken bu planlayıcı, 14.8 x 21 cm (A5 boyutunda) olan ebatı ile kullanım kolaylığı sunar. Tek yön renkli baskısı ve 80 g 1. hamur kağıdıyla kaliteli bir deneyim sunar.

Siyah Çizgi Tasarımlı Günlük Planlayıcı

Ürün Özellikleri:

  • Ebat: 14.8 x 21 cm (A5 boyut)
  • Baskı Yönü: Tek yön baskı
  • Baskı Rengi: Tümü renkli baskı
  • Kağıt: 80 g 1. hamur
  • Yaprak Sayısı: 50 yaprak
  • Ciltleme: Tutkal cilt

Fiyat: 69.9 TL

Genel Bilgiler:

Düzenli bir yaşam sürdürmek, önemli işlerinizi planlamak ve notlarınızı organize etmek için tasarlanan Siyah Çizgi Tasarımlı Günlük Planlayıcı, şıklığı ve işlevselliği bir araya getirir. Kendinizi ve işlerinizi daha iyi organize edebilmek için bu planlayıcıya sahip olabilirsiniz. Hem kişisel kullanım için hem de hediye olarak tercih edebileceğiniz bu ürün ile hem tarzınızı yansıtabilir hem de verimliliğinizi artırabilirsiniz.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

1. Bu günlük planlayıcı kaç yapraklıdır?

Bu günlük planlayıcı 50 yapraklıdır. Böylece uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

2. Hangi boyutlarda olan bu planlayıcıyı taşıması kolaydır?

Bu planlayıcı 14.8 x 21 cm (A5 boyutunda) olan ebatıyla taşıması oldukça kolaydır. Çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

3. Hangi ciltleme yöntemi kullanılmıştır?

Bu günlük planlayıcı tutkal cilt yöntemi ile ciltlenmiştir. Böylece sayfaların düşmesi veya kaybolması gibi bir sorun yaşamazsınız.