×

S.S.S.

Biz Kimiz?

Hediyesecici.com olarak Nisan 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayan yeni ve yenilikçi bir web siteyiz. Önceliğimiz her zaman sizin hediye alacağınız kişi için en uygun hediyeyi önerebilmek olduğu gibi bu sistemi devam ettirebilmek adına ürün satışı da yapmaktayız. Web sitemizi her geçen gün daha da geliştirerek sizlere en az soruyla en doğru hediyeleri önermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hediye öneri sistemimize ilerleyen süreçte makine öğrenmesi de ekleyerek sizlere daha da iyi hediye önerisi yapmayı planlıyoruz.

 

 

Hediye Seçici Nedir?

Hediye Seçici, kullanıcılarına hediye seçme konusunda yardımcı olmayı hedefleyen bir hediye öneri aracıdır. Ana sayfamızda bulunan hediye öneri formunu doldurarak hediye alacağınız kişi için en iyi hediyeleri bulabilirsiniz.

 

 

Hediye Önerileri Nasıl Yapılır?

Sistemimiz, verdiğiniz bilgileri otomatik olarak ürünlerimiz ile karşılaştırarak hediye alacağınız kişiye en uygun hediyeleri "Hediye Önerisi Sıralayıcı" algoritmamızı kullanarak sıralar ve size sunar. Bu sayede siz de hediye alacağınız kişiye en uygun hediyeleri görmeye başlarsınız. Her liste sizin verdiğiniz bilgilere göre özel olarak oluşturulur.

 

 

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle iletişime geçmek için kullanabileceğiniz iletişim kanallarını aşağıya ekledik. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!