×
Sayfa İçeriği

Öğretmeni Gülümseten Hediye Kutusu

Bizi biz yapan öğretmenlerimiz için özenle hazırladığımız ürünleri bir araya getirdik. Onları sürprizlerle dolu bir kutuyla mutlu edin.

Ürün Açıklaması

Kutu içeriği:

  • Lady Grey Tea - İngiltere - 30 g
  • You Are The Best Teacher Kupa
  • Godiva Sütlü Çikolatalı Napoliten Cello Naps
  • Make Yourself a Priority Defter
  • Pastel Çiçek Desenli Fular
  • Hediye Notunuz

Bu kutuya uyumlu isteğe bağlı eklenebilecek ürünler:

  • Yade Kolonya - Bodrum Mandalinası
  • Güneş Işıltısı Kuru Çiçek
  • En Çok Tercih Edilen HediyelerYeni!

Fiyat: 569 TL

Öğretmeni Gülümseten Hediye Kutusu

Öğretmeni Gülümseten Hediye Kutusu, öğretmenlerimize özel olarak hazırlanmış bir hediye seçeneğidir. İçeriğindeki çeşitli ürünlerle öğretmenlerimizi mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Kutu içerisindeki Lady Grey Tea, İngiltere'den getirilmiş bir çaydır. Bir fincan çay eşliğinde yapılacak bir sohbet, öğretmenlerimize keyifli bir zaman sunacaktır.

Kutuda yer alan You Are The Best Teacher Kupa, öğretmenlerimize sevgimizi ve takdirimizi göstermek için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Bu kupa, öğretmenlerimizin her sabah kahvelerini veya çaylarını içerken motivasyonunu artıracak bir mesaj taşımaktadır.

Godiva Sütlü Çikolatalı Napoliten Cello Naps, kaliteli ve lezzetli bir çikolata seçeneğidir. Çikolatayı seven öğretmenlerimiz için mükemmel bir tatlı sürpriz olacaktır.

Make Yourself a Priority Defter, öğretmenlerimize kendilerine zaman ayırmalarını hatırlatmak için özel olarak hazırlanmış bir defterdir. Yoğun çalışma temposu içinde kendilerini ihmal etmeyi önlemeleri için bir hatırlatıcıdır.

Pastel Çiçek Desenli Fular, öğretmenlerimizin şıklığını tamamlayacak bir aksesuardır. Öğretmenlerimize özel olarak seçtiğimiz bu fular, onların tarzını yansıtacak ve kıyafetlerini tamamlayacaktır.

Ürünün fiyatı 569 TL olarak belirlenmiştir.

Öğretmeni Gülümseten Hediye Kutusu Nasıl Satın Alınır?

Öğretmeni Gülümseten Hediye Kutusu'nu satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Satın Almak İçin Tıklayın

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

S: Kutunun içeriği değiştirilebiliyor mu?
C: Evet, kutunun içeriğini isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Kutuya eklemek veya çıkarmak istediğiniz ürünleri belirtmeniz yeterlidir. S: Kargolar ne zaman gönderilir?
C: Siparişleriniz, ödeme onaylandıktan sonra en geç 1-2 iş günü içinde kargoya verilir. S: İade ve değişim nasıl yapılır?
C: İade ve değişim işlemleri için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. İade ve değişim politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.