×
Sayfa İçeriği

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Ürün Fiyatı: 419 TL

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu, Türk kahvesi seven öğretmenlerimiz için özel olarak tasarlanmış bir hediye seçeneğidir. Bu özenle hazırlanmış hediye kutusu, Mithra markasının geleneksel Türk Kahvesi, Pastel Terrazzo Desenli Porselen Fincan Takımı, Yade Gül Süslemeli Adaçayı Tütsü, Kitap: Martı ve Hediye Notu gibi içeriklerden oluşmaktadır.

Kutu içeriğinin yanı sıra isteğe bağlı olarak Makrome Bardak Altlığı, Beyaz Tükenmez Roller Kalem No:3 - Özel Kutusunda gibi ürünler de kutuya ekleyebilirsiniz. Bu kutu, her öğretmenin beğenisini kazanacak ve onlara özel hissettirecek bir hediye seçeneğidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1: Ürünlerin isimlerini ve içeriklerini değiştirebilir miyim?

Cevap 1: Evet, özelleştirilebilir ürün içerikleri ile birlikte kutuyu kişiselleştirebilirsiniz. Kutu içerisinde yer alan ürünlerin isimlerini ve içeriklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru 2: Ürünlerin paketi hediye paketi şeklinde mi gönderiliyor?

Cevap 2: Evet, Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu, özenli bir şekilde hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Kutu içeriği özenle paketlenir ve güvenli bir şekilde adresinize teslim edilir.

Soru 3: Kutuya ek ürün ekleyebilir miyim?

Cevap 3: Evet, kutu içeriğine isteğe bağlı olarak ek ürünler ekleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer hediye seçeneklerini inceleyerek kutunuza eklemek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.