×
Sayfa İçeriği

Keyifli Vakitler Hediye Kutusu

Keyifli Vakitler Hediye Kutusu

Sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabileceğiniz, zevkinize göre kupanızı seçebileceğiniz Keyifli Vakitler Hediye Kutusu...

Kutu içeriği:

  • Yade Sandal Tütsü
  • Yade Okyanus Aromaterapi Mum - No:2
  • Seçeceğiniz Bir Kitap
  • Hediye Notunuz

Bu kutuya uyumlu, isteğe bağlı eklenebilecek ürünler:

  • French Press - 350 ml
  • Yade Kolonya - Okyanus

Fiyat: 299 TL

Keyifli Vakitler Hediye Kutusu, sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabileceğiniz harika bir hediye seçeneğidir. İçeriğinde yer alan tütsü ve aromaterapi mum ile odayı güzel bir kokuyla doldurabilir, sevdiğiniz bir kitapla keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Bununla birlikte, kutuya ekleyebileceğiniz diğer ürünlerle hediye seçiminizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Örneğin, French Press ile kahve tutkunuzu mutlu edebilir veya Yade Kolonya ile ferah bir his yaratabilirsiniz.

Hediye kutusunun fiyatı 299 TL olup, kaliteli ürünler ve özenli ambalajlama ile size ulaştırılmaktadır. Sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Keyifli Vakitler Hediye Kutusu

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Soru 1: Hediye kutusuna rengini seçebilir miyim?

Cevap: Maalesef, hediye kutusunun rengini seçme seçeneği bulunmamaktadır. Kutunun tasarımı özenle seçilmiş ve en uyumlu renkler kullanılmıştır.

Soru 2: Kitap seçimini nasıl yapabilirim?

Cevap: Keyifli Vakitler Hediye Kutusu'na ekleyeceğiniz kitabı, sipariş verirken "Eklemek istediğiniz kitabı belirtin..." adlı alana yazabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken bu alana istediğiniz kitabın adını ve yazarını yazmanız yeterli olacaktır.

Soru 3: Hediye kutusunu başka bir adrese gönderebilirsiniz miyim?

Cevap: Evet, hediye kutusunu doğrudan başka bir adrese gönderme seçeneğiniz bulunmaktadır. Sipariş verirken, gönderim adresini değiştirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. İstediğiniz adresi bu alana girerek, kutunun doğrudan o adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.