×

Biz Kimiz?

Hediyesecici.com.tr olarak Nisan 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayan yeni ve yenilikçi bir web siteyiz. Önceliğimiz her zaman sizin hediye alacağınız kişi için en uygun hediyeyi önerebilmek olduğu gibi bu sistemi devam ettirebilmek adına ürün satışı da yapmaktayız. Web sitemizi her geçen gün daha da geliştirerek sizlere en az soruyla en doğru hediyeleri önermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Makine Öğrenmesi

Yakın zamanda-makine öğrenmesine dayalı bir sistem oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayede sizlere en az soruyu sorarak en uygun hediyeleri önerebileceğiz.

Uygun Fiyatlandırma

Öncelikli hedefimiz size en doğru hediyeleri sunmakken ikinci önceliğimizde bu hediyeleri en az kâr marjıyla en uygun fiyata sunmak.

 

Hedeflerimiz:

Alanlarında yıllardır hizmet veren uzman kişiler tarafından oluşturulmuş kadromuz sayesinde sizlere en uygun hediyeleri en az soruyla önermeyi hedefliyoruz. Ayrıca bunu yaparken makine öğrenmesi sistemine de başlamış bulunuyoruz. Makine öğrenmesi sistemimiz sayesinde ilerleyen süreçte hediye önerilerini sadece anket cevaplarınıza göre değil, aynı zamanda sizinle benzer özellikteki hedef kitleye hediye arayan kişilerin beğendiği / satın aldığı ürünleri de dikkate alarak öneri yapmayı planlıyoruz.