×
Sayfa İçeriği

All We Need is Love Motto Kartı

Sevdiklerinize hediyenin en özelini hazırlarken kutunuza son bir dokunuşu özel tuale dokulu kağıda tasarladığımız motto kartlar ile yaparak vermek istediğiniz mesajı etkileyici hale getirin. Etkileyici ve özel dokulu motto kartları hem sevdikleriniz hem de sizin için harika bir motivasyon kaynağı olacak!

All We Need is Love Motto Kartı

Fiyat: 6.9

Ürünün detayları:

  • Ebat: 10,5 ‌x 15 cm

All We Need is Love Motto Kartı, sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği sunuyor. Özel tuale dokulu kağıda tasarlanmış olan bu motto kartlar, yol gösterici mesajları ile sevdiklerinizi motive edecek ve onlara ilham verecektir. Sözlerin gücünü kullanarak, sevdiklerinizi etkileyici bir şekilde selamlayabilir, onlara pozitif enerji verme şansı elde edebilirsiniz. Motive edici motto kartlar, hem hediye kutularınızı güzelleştirecek hem de sevdiklerinizi mutlu edecektir.

SSS

1. Motto kartları nasıl kullanabilirim?

Motto kartları, sevdiklerinize hediye kutularının yanı sıra doğrudan da verebilirsiniz. Özel bir not eşliğinde verdiğinizde, hem hediyeleşme anında anlam kazanacak hem de uzun süreli bir hatıra olarak kalacaktır.

2. All We Need is Love Motto Kartı hangi boyutta?

All We Need is Love Motto Kartı, 10,5 ‌x 15 cm ebatlarındadır. Taşıması kolay ve pratik boyutuyla istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

3. Ürünü nereden satın alabilirim?

All We Need is Love Motto Kartı, Hediye Seçici tarafından sunulan bir üründür. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.